به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان غربی: رئیس ستاد استان ابتدا گزارش کاملی از وضعیت پیشرفت پروژه ها در نجف اشرف، کربلای معلی، کاظمین، سامرا، طفلان مسلم و سید محمد و همچنین سیر صعودی مشارکت مردم ولایت مدار استان در بحث بازسازی ارائه نمود.
حسینی گفت: در نحوه اطلاع رسانی به مردم و عاشقان حضرت اباعبدالله ضعیف عمل کرده ایم ولی امید است با تشکیل قرارگاه رسانه، با همفکری، هم افزایی اعضای فرهنگی حاظر در جلسه و همکاری همه جانبه اصحاب رسانه این مشکل نیز مرتفع گردد.
در این جلسه با تصویب اعضای حاضر در جلسه مقرر گردید تا با محوریت بسیج رسانه و بسیج هنرمندان راهکارهایی جهت نقش آفرینی اصحاب رسانه و هنرمندان استان در بازسازی اعتاب مقدسه ارائه گردد.
همچنین قرار شد جهت ثبت آثار و نقش مردم خداجوی آذربایجان غربی و ماندگاری آن در تاریخ مکتوب استان، توسط حوزه هنری استان ضمن تحقیق و پژوهش کتابی تحت عنوان ” خیرین حرم ساز” کتابت و به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ارائه گردد.
در ضمن مقرر شد با تشکیل قرارگاه رسانه ای و معرفی اعضای شهرستانها قرارگاه روابط عمومی ستاد استان را در اطلاع رسانی سریع و همچنین پوشش دهی اخبار ستادهای شهرستانی یاری نمایند.

درباره بازسازی عتبات آذربایجان غربی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *