رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت: عاشقان حضرت ابا عبدالله و خیرین عزیز جهت برپایی موکب در ایام همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی و اخذ مجوز لازم به دفاتر ستاد بازسازی عتبات عالیات در مرکز استان و شهرستانها مراجعه نموده و جهت شرکت در این حرکت ماندگار حضور بهم رسانند.

سید حسن حسینی با اعلام این مطلب گفت: به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر به زائرین عزیزی که در مراسم عظیم و جهانی پیاده روی اربعین حسینی( علیه السلام) در سال ۹۸ شـرکت می کنند از ابتدای امر تا کنون در سطح استان ۱۷ موکب در سـامانه www.mokeb .org ثبت نام نموده اند.
وی گفت: از این تعداد پرونده ۸ موکب به تأیید استان رسیده و جهت صدور پروانه موکب به ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در تهران ارسال گردید.
حسینی در نهایت از تمام خیرین و دلدادگان حضرت ابا عبدالله الحسین که توانایی برپایی موکب را دارند خواستار شد تا در این احسان ماندگار حسینی شرکت کنند.
این مقام مسئول خاطر نشان شد که تمامی عزیزان فقط تا تاریخ ۱۵/۰۵/۹۸ می توانند به سامانه مذکور مراجعه نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایند و یا درصورت تمایل می توانند با مراجعه به ستاد ها و یا از طریق اطلاعیه های بعدی ستاد با مواکب مجوزدار آشنا و پشتیبانی های لازم را از آنها انجام دهند.
وی یادآور شدند که مردم آذربایجان غربی همیشه نسبت به عتبات عالیات و اهل بیت نبی اعظم (ص) ارادت خاص داشته و همواره این ارادت و علاقه قلبی را بوسیله نذورات که انجام می دهند ارائه می نمایند.

درباره بازسازی عتبات آذربایجان غربی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *