رئیس ستاد عتبات عالیات استان آذربایجان‌غربی گفت: مردم شهرستان نقده در سال گذشته بیشترین کمک را به ستاد عتبات عالیات کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، سیدحسن حسینی عصر امروز در همایش استانی روسای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان‌های آذربایجان‌غربی اظهار کرد: ستاد عتبات عالیات در استان از سال ۸۳ شکل گرفت اما اوج فعالیت آن، نیمه دوم سال ۹۵ با تشکیل ستادهای عتبات عالیات در شهرستان‌های آذربایجان‌غربی بود.

وی تصریح کرد: در سال ۹۶ جذب کمک‌های مردمی آغاز و بیش از یک میلیارد تومان جذب شد و در سال گذشته نیز میزان جذب کمک‌های مردمی به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان رسید.

رئیس ستاد عتبات عالیات آذربایجان‌غربی گفت: در سال گذشته علاوه بر تشکیل ستاد عتبات عالیات در سردشت، پیرانشهر، بوکان و مهاباد، دو جشنواره نشان‌محبت در سطح آذربایجان‌غربی برگزار و ۱۴ موکب اربعین حسینی نیز به عراق اعزام شد.

وی بیان کرد: در سال گذشته مردم شهرستان نقده بیشترین جذب کمک‌های نقدی را به ستاد عتبات عالیات کرده و شهرستان ارومیه و چایپاره نیز دوم و سوم شدند و در بین شهرستان‌های سنی‌نشین نیز پیرانشهر بیشترین میزان جذب کمک‌های مردمی را داشته است.

حسینی گفت: خوشبختانه ستادهای عتبات عالیات شهرستانی با جان و دل در راه اهل‌بیت(ع) تلاش و فعالیت کرده و امام جمعه ارومیه و نماینده ‌ولی‌فقیه در استان نیز در رفع مشکلات این ستاد کمک‌های فراوانی کرده است

درباره بازسازی عتبات آذربایجان غربی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *