رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان‌غربی گفت: ۲۸ آذر ماه جشنواره«نشان محبت» به صورت استانی در آذربایجان‌غربی برگزار و در آنجا از خیران حرم‌ساز تجلیل می‌شود.

 

سیدحسن حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با اشاره به دیدار با فرماندار ارومیه و درخواست از علیرضا ملامحمدی‌زاده برای فعال ساختن ستاد بازسازی عتبات عالیات در ارومیه اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد تا ستاد عتبات عالیات در شهرستان ارومیه که خود فرماندار عضوی از آن است، در جذب نذورات مردمی کمک کند تا تعهد شهرستان ارومیه برای جمع‌آوری نذورات محقق شود و خوشبختانه فرماندار ارومیه نیز در این زمینه قول مساعد داده و اعلام آمادگی کرد.

وی تصریح کرد: برنامه تجلیل از موکب‌هایی که در ایام اربعین حسینی از شهرستان ارومیه فعال بودند نیز مورد صحبت قرار گرفت و قرار شد چند موکب از جمله مهدی‌القدم، واقفان خیراندیش، فداییان امام حسین(ع)، کارکنان شرکت نفت، خادمان امام حسین(ع)، زوار ضامن آهو و موکب امام رضا(ع) تجلیل شوند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان‌غربی افزود: همچنین ۲۸ آذر ماه جشنواره«نشان محبت» به صورت استانی در ارومیه برگزار شده و در آنجا از خیران حرم‌ساز تجلیل می‌شود.

درباره بازسازی عتبات آذربایجان غربی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *