ستاد بازسازی عتبات عالیات استان طی بیانیه‌ای از زحمات خادمان موکب‌ها و خیرینی که در فیض میزبانی از زائران اربعین مشارکت داشتند، تجلیل کرد
متن بیانیه به این شرح است:

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)

پیاده روی اربعین پدیده ای الهی و مظهر عشق همراه با بصیرت است. برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری(۳/۹/۹۵)

اربعین شهادت سالار شهیدان دوباره دوستداران حسین بن علی(ع) را به سـوی خود خواند و شیفتگان او لبیک گویان، ظلم ستیزی، آزادگی و عدالت طلبی اش را ستودند و با آرمانهای قیام عاشورایش تجدید بیعت کردند. آری این محبت بی پیرایه بر مدار حسین (ع) است که باشکوه ترین اجتماع معنوی جهان را با حضور میلیونها زائر و خادم از سراسر جهان برگزار می کند.
به لطف همراهی برجسته خادمان و متبرعین گرانقدر، مجموعه ستاد بازسازی عتبات عالیات با همکاری مسئولین و همکاران نهادهای همراه و مشارکت کننده ستاد استانی اربعین حسینی؛ با قوت و توان به انجام وظیفه و ارائه تسهیلات به زائرین عزیز موسم اربعین حسینی پرداخت.
علیرغم کارشکنی های اقتصادی استکبار جهانی؛ حضور چشمگیر زائران و قلبهای مملو از عشق ایشان و مساعدت آنها و تمامی دستگاههای دست اندرکار ما را در پشتیبانی از برگزاری این سنت حسنه از مرزهای کشور عزیزمان تا مسیرهای منتهی به نجف اشرف و کربلای معلی و حرمهای شریف ائمه معصوم یاری نمود تا امسال نیز کنگره عظیم راهپیمایی اربعین حسینی ایمن و آرام برپا شده و کربلا میقات عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) و این گردهمایی مظهر ایستادگی، ایمان و عدالت خواهان عالم باشد.
کمیته مشارکتهای مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی(ع) استان به سهم خود از تمامی هموطنان، همکاران، دست اندرکاران و از نهادها و ارگانهای کشوری و لشکری، دولت و ملت بزرگوار عراق که با کوشش فراوان و عزم والا در حمایت از برپایی این آیین شکوهمند کمک نمودند؛ تقدیر و تشکر به عمل می آورد.

آجرک الله
سیدحسن حسینی
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و
رئیس کمیته مشارکتهای مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین استان آذربایجان غربی

درباره بازسازی عتبات آذربایجان غربی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *